STINGTV Box – תכירו את ה- BFF החדש שלכם!

סטרימר הוא חברו הטוב ביותר של חובב התוכן האיכותי. אז מה עושה את ה- STINGTV Box שלנו כזה מיוחד? כל הסיבות כאן הסטרימרים של Android TV משאירים אבק לסטרימרים הישנים כדי להפוך טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה, כזאת שמהווה מחשב לכל דבר ומאפשרת לגלוש, לצפות בסרטים מהמחשב או מהאינטרנט, ולהריץ משחקים ואפליקציות – אתם זקוקים לסטרימר….

סטרימר הוא חברו הטוב ביותר של חובב התוכן האיכותי.
אז מה עושה את ה- STINGTV Box שלנו כזה מיוחד? כל הסיבות כאן

הסטרימרים של Android TV משאירים אבק לסטרימרים הישנים

כדי להפוך טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה, כזאת שמהווה מחשב לכל דבר ומאפשרת לגלוש, לצפות בסרטים מהמחשב או מהאינטרנט, ולהריץ משחקים ואפליקציות – אתם זקוקים לסטרימר.
מדובר במכשיר קטן, מעין מיני-מחשב שמתחבר לטלוויזיה ו"מחכים" אותה.
ולא, אין לנו עניין בסטרימרים הישנים שמריצים גרסת אנדרואיד לטאבלט ועברו התאמה לשימוש בטלוויזיה.
חשוב לנו להתמקד רק במכשירים שמריצים מערכת הפעלה של Android TV. למה? כי סטרימר Android TV הוא המילה האחרונה בתחום – עדכני, משתלם, קל לשליטה, מכיל אינסוף אפליקציות ועובד בצורה חלקה שמספקת את חווית השימוש המושלמת. הסטרימרים הזמינים בארץ בימים אלה, או ניתנים להזמנה, הם: STINGTV Box , Xiaomi Mi Box ו- nVidia Shield.

 

רזולוציה גבוהה, סאונד איכותי בבלוטות' ושלט מתקדם

ה-STINGTV Box תומך בצפייה בתוכן וידאו באיכות גבוהה (4k / 1080p).
כמו כל הסטרימרים של Android TV גם ה-STINGTV Box כולל התקן בלוטות', המאפשר לצפות בתכנים שונים בטלוויזיה תוך שימוש באוזניות אלחוטיות, על מנת שלא להפריע לשאר בני הבית (בשעות הלילה המאוחרות למשל). ניתן להשתמש בבלוטות' גם כדי לחבר ג'ויסטיק אלחוטי, עכבר או מקלדת, ולמעשה לכל התקן בלוטות' אחר.
ומה לגבי השלט הרחוק? בדומה לסטרימרים אחרים, גם השלט של ה-STINGTV Box פועל בתקשורת אינפרה אדום (IR (Infra Red וגם בבלוטות'.
היתרון המשמעותי שיש לשלט שעובד גם בבלטות' בא לידי ביטוי בכך שאין צורך שיתקיים קשר עין בין השלט לסטרימר על מנת שהשלט יעבוד.
במילים אחרות, השלט יעשה עבורנו את העבודה מבלי שנצטרך לוודא כל הזמן שהוא נמצא בדיוק מול עינית הסטרימר, ומבלי לנסות לכוון אותו לעברה.
ללא ספק, כך קל ונוח יותר לתפעל את המערכת כהשלט אתכם מתחת לשמיכה. בניגוד לשלטים של חלק מהסטרימר האחרים, השלט של ה-STINGTV Box מצויד גם בכפתורים ממוספרים בדומה לשלטי הטלוויזיה שכולנו כבר מכירים ואוהבים.

 

מערכת הפעלה ידידותית ומגוונת, בעברית

אם נתמקד מעט בממשק המשתמש של ה- STINGTV Box, נגלה שגם כאן מחכות לנו כמה הפתעות משמחות.
הממשק מגיע עם מערכת הפעלה של גוגל לסטרימרים ולטלוויזיות חכמות (Android TV גרסא 7).
מערכת ההפעלה עברה "גיור" מלא לעברית והיא כוללת גם את ה- Chromecast, שמאפשר לשדר תכנים מהסמארטפון ישירות למסך הטלוויזיה – תמונות, סרטונים, מוזיקה ועוד.
בשונה ממערכות ה- Android לסמארטפונים ולטאבלטים, הממשק הייחודי לטלוויזיה מציע חוויה שונה ועוצמתית יותר.
הממשק הרבה יותר נוח לשימוש בטלוויזיה מאשר במכשירים אחרים.
התצוגה על גבי המסך מפוצלת לקוביות גדולות הפרושות לרוחב.
התכנים השונים כמו אפליקציות שהתקנתם, סרטוני YouTube פופולאריים ועוד, מוצגים בשורות על גבי המסך.
כל מי שרגיל להוריד מגוון רב של משחקים ואפליקציות ישמח לדעת גם של-STINGTV Box יש כונן קשיח מובנה של 8GB, ובנוסף קיימת גם כניסת USB להרחבה או לחיבור דיסק און קי או כונן קשיח חיצוני.ממשק המשתמש של Android TV ב- STINGTV Box

חיבור רשת קווי זה הכי אחי!

STINGTV הוא שירות טלוויזיה המשודר על-גבי רשת האינטרנט.
בניגוד לחלק מהסטרימר האחרים הקיימים בשוק, ה-STINGTV Box מצויד בחיבור רשת קווי, שיש לו עדיפות בולטת על פני WiFi.
היתרון בא לידי ביטוי בעיקר בעת צפייה בווידאו, צפייה בוידאו הינה פעילות שמצריכה רוחב פס גבוהה וחיבור יציב ורציף לרשת האינטרנט.
מבחינת יציבות ואמינות ביצועים כמובן שאי אפשר להשוות בין חיבור קווי לחיבור ב- WiFi.
ב-Mi Box של Xiaomi לדוגמא אין חיבור רשת קווי, יש כניסת USB (אחת בלבד) שניתן לחבר אליה כבל רשת באמצעות מתאם ייעודי אך במקרה זה לא ניתן לחבר בנוסף דיסק-און-קי, עכבר או מקלדת בלוטות' כפי שמאפשר ה- STINGTV Box.

 

משלוח חינם עד הבית, בלי התחייבויות ובלי אותיות קטנות

חשוב לציין שהסטרימר מגיע ישירות אליכם הביתה ללא חיוב על דמי משלוח.
ומה עם האחריות? בשונה ממרבית הסטרימרים האחרים המגיעים מחו"ל (מה שהופך את נושא האחריות לבעייתי ומסורבל), עבור ה- STINGTV Box תקבלו אחריות מלאה לאורך כל הזמן שתהיינו מנויים לשירות.
מבחינת מחיר, הסטרימר הראשון ניתן בשכירות ללא עלות ועבור כל סטרימר נוסף ₪19 דמי שכירות חודשיים (ניתן להזמין עד 3 סטרימרים).
הזמנתם סטרימר והתחרטתם? לא נורא! בכל זמן תוכלו להחזיר את הסטרימר ולהפסיק את החיוב החודשי.

 

עדיין אין לכם STINGTV? לא חבל? הצטרפו עכשיו לחודש נסיון חינם!

לחודש נסיון חינם