העולם נוצר בחודש אוקטובר, או לפחות העולם שלנו

אחחח…אוקטובר… הילדים חוזרים ללימודים, העלים מתחילים לנשור, הטמפרטורות מתחילות לרדת וכל הסדרות האדירות שלנו חוזרות למסך. בהחלט תקופה נהדרת להיות בחיים, או להיות זומבי…   המתים המהלכים – עונה 9 אם כבר התחלנו לדבר על זומבים, אז אוקטובר מחזיר את המתים לחיים, או את החיים למתים. עונה תשיעית לסדרה המדממת והמטורפת הזו, שיכולה מבחינתנו להמשיך…

אחחח…אוקטובר… הילדים חוזרים ללימודים, העלים מתחילים לנשור, הטמפרטורות מתחילות לרדת וכל הסדרות האדירות שלנו חוזרות למסך. בהחלט תקופה נהדרת להיות בחיים, או להיות זומבי…

 

המתים המהלכים – עונה 9

אם כבר התחלנו לדבר על זומבים, אז אוקטובר מחזיר את המתים לחיים, או את החיים למתים. עונה תשיעית לסדרה המדממת והמטורפת הזו, שיכולה מבחינתנו להמשיך גם עד עונה 99. העונה הזו, מסתבר, תהיה האחרונה של השחקן אנדרו לינקולן (ריק). אין לנו מושג מה יקרה לו או מי יחליף אותו, אם בכלל.
כועסים עלינו על הספוילר? קחו את לוסיל ובואו לדבר איתנו על זה בפייסבוק.

 

המתים המהלכים - עונה 9 | AMC Network Entertainment LLC

המתים המהלכים – עונה 9 | AMC Network Entertainment LLC

 

פרוצות – עונה 2

מאדאם וולס ומאדאם קוויגלי, מנהלות בתי הבושת הכי חזקות באנגליה של המאה ה-18, חוזרות להתכתש ולנסות לבסס עליונות-פרוצתית. בעונה הזו מצטרפת אליהן גם ליב טיילר, שמשחקת ליידי עשירה ומסתורית. הסדרה הזו מבוססת על סיפור אמיתי לגמרי, אגב.

פרוצות - עונה 2 | Monumental Television

פרוצות – עונה 2 | Monumental Television

 

 

הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט

בשנות ה-70, החטיפה של פאטי הרסט נחשבה ל"פשע המאה", בגלל האופי האלים שלה; הרסט נחטפה למטרות כופר ע"י ארגון טרור, שבמשך חודשיים כלאו אותה, הרביצו לה ואנסו אותה. אז איך יכול להיות שכמה חודשים אח"כ, הרסט שדדה בנק והצטרפה לארגון טרור בעצמה? לפני שאתם אומרים "תסמונת שטוקהולם", שבו לראות את כל חומרי הארכיון והראיונות הנדירים של CNN עם הרסט, עם המשפחה שלה, ואפילו עם החוטפים שלה.

 

הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט

הסיפור הרדיקלי של פאטי הרסט

 

 

המפץ הגדול – עונה 12 | שלדון הצעיר – עונה 2

אחרי החתונה המגניבה והמגוחכת של שלדון ואיימי, הגיע הזמן לירח דבש! חושבים שזה קל? נסו להתווכח עם שלדון על יעד שווה! נסו להסתדר עם ההורים של איימי כשהם באים לביקור!
מעצבן או מצחיק? כמו עם החתול של שרודינגר, נגלה רק כשהעונה תתחיל.
במקביל, נחזור בזמן לטקסס של האייטיז, ונראה איך שלדון בן 11 מתמודד עם החיים בתור שלדון בן 11.

שתי הסדרות יעלו לחבילת הסדרות שלנו ב-20.10, אז תכינו את עניבת הפרפר, ותסדרו את האטומים שלכם יפה יפה.

המפץ הגדול - עונה 12 | Warner Bros. Entertainment

המפץ הגדול – עונה 12 | Warner Bros. Entertainment

 

שלדון הצעיר- עונה 2 | WBEI

שלדון הצעיר- עונה 2 | WBEI

 

 

מקום בלב – עונה 6

עונה אחרונה לפלא האוסטרלי הזה, שמראה את ההתמודדות של הדיירים של אש פארק עם הצרות והצלקות בחיים אחרי מלחה"ע השנייה. הגיבורים והגיבורות יצטרכו להתגבר על נזקי הדת, על חברויות שהתהפכו ועל משפחות שהתפרקו. עכשיו לקראת הסיקסטיז, הם מנסים למצוא קצת שלום ואהבה.

סידרנו לכם אחלה בינג' לעונה הזאת, ונעלה את כולה ל-VOD שלנו ב-21.10.

 

מקום בלבד - עונה 6

מקום בלבד – עונה 6

 

 

בית. פזמון.

טרפת הדוקו-מיוזיק שלנו ממשיכה – והיא לא תסתיים לעולם! הסדרה הזו היא סוג של מראה, כי היא בעצם משקפת את השינויים שעברו על החברה הישראלית דרך המוסיקה שלה. כל פרק יתייחס לחלק אחר בהווי הישראלי: רב תרבותיות, מגדר, אמונה ועוד.
בין היתר, יספרו את הסיפור שלהם גם פוליקר, שלמה ארצי, דיקלה, קובי אוז, אהוד בנאי, יהודית רביץ, אייל גולן, ריטה, שלומי שבת, גידי גוב ועוד עשרות.

קומדיות, דרמות, אקשן, דוקו, מה עוד אפשר לבקש? כל מה שתבקשו – לו יהי.

 

בית. פזמון.

בית. פזמון.