מאי של סדרות ועונות חדשות

מאי הוא חודש קשוח; ימי זיכרון, יום העצמאות, ל"ג בעומר וחודש המוּדעוּת למחלת הזאבת. אבל אנחנו נעבור את החודש הזה בנחישות ובגבורה, עם בינג'ים, מלא סדרות חדשות ועונות חדשות ואדירות. סוכני ש.י.ל.ד – עונה 6 איזה סיום דפקו לנו לעונה 5… קולסון מת, פיץ נשאר מאחורה בזמן שכולם שוגרו לעתיד… בואו נאמר שהצוות קצת בבלאגן,…

מאי הוא חודש קשוח; ימי זיכרון, יום העצמאות, ל"ג בעומר וחודש המוּדעוּת למחלת הזאבת. אבל אנחנו נעבור את החודש הזה בנחישות ובגבורה, עם בינג'ים, מלא סדרות חדשות ועונות חדשות ואדירות.

סוכני ש.י.ל.ד – עונה 6

איזה סיום דפקו לנו לעונה 5… קולסון מת, פיץ נשאר מאחורה בזמן שכולם שוגרו לעתיד… בואו נאמר שהצוות קצת בבלאגן, והעונה נראה שהולכים לקחת את העלילה לכיוונים חדשים, שונים ומשונים. מה שאנחנו כן יכולים לגלות לכם בחצי ספוילר, זה שיש מנהיג חדש לצוות, ושקלארק גרג (קולסון) אמור לחזור במהלך העונה בתור דמות מסתורית אחרת. טם טם טם!!!

עונה 6 של סוכני ש.י.ל.ד מתחילה בחבילת הסדרות שלנו ב-26.5.

סוכני ש.י.ל.ד

סוכני ש.י.ל.ד

משבריסטית – סדרה חדשה

דרמה חדשה על יועצת יח"צ בלונדון, שמתפעלת את המשברים ואת החיים המתוסבכים של הסלבס שהיא מייצגת. כמובן, ככל שהיא טובה יותר בעבודה שלה, ככה היא פחות מצליחה להתאפס ולהשתלט על החיים האישיים שלה.

משבריסטית מתחילה אצלנו ב-27.5. אל תישברו!

משבריסטית

משבריסטית

ויקטוריה – עונה 3

זוכרים את שנת 1848? כשהמלכה ויקטוריה הייתה ילדה קטנה? כי אנחנו בטוח לא זוכרים…
בעונה השלישית של הדרמה התקופתית הענקית הזאת, ויקטוריה עוזבת את לונדון אחרי שהממשלה מתחלפת ואחותה המסתורית מופיעה משום מקום. גם היחסים של ויקטוריה עם הנסיך אלברט מתחילים להסתבך.

בקיצור, יהיה שמח. ובריטי. העונה מתחילה אצלנו ב-14.5 על תה ועוגיות.

STEVE WONG

STEVE WONG

דם ואוצרות – סדרה חדשה

טרוריסט אכזר מממן את הפיגועים שלו ע"י בזיזת עתיקות. עד כאן הגיוני? הגיוני.

גנבת אמנות ומומחה לעתיקות משתפים פעולה כדי לתפוס את הטרוריסט הזה. הגיוני? וואלה הגיוני.

בזמן שהם רודפים אחרי הטרוריסט ברחבי העולם, הם קולטים שהם נמצאים באמצע מאבק בן אלפי שנים על תחילת הציוויליזציה. הגיוני? סופר הגיוני!

סדרת ההרפתקאות החדשה הזו עולה אצלנו ב-26.5. שזה גם הגיוני.

CBS

CBS

אם אב בן – סדרה חדשה

פייר? התגעגענו לריצ'רד גיר! ?? כיף לראות אותו בתפקיד ראשי בטלוויזיה אחרי כמעט 3 עשורים!
מקס (ריצ'רד גיר) מנהל את אחת מאימפריות המדיה הגדולות בעולם, הוא מחזיק בסודות של כולנו וסוחר במידע הזה בלי להתבייש ובלי לרחם על אף אחד. הבן שלו, קיידן, עורך ראשי של אחד העיתונים החשובים, קורס מהעומס ומהציפיות של אבא. קת'רין, אשתו לשעבר של מקס, מנסה להתאחד עם קיידן ולעזור לו עם המצב הבריאותי והנפשי שלו.

כל זה מוביל לקרב מכוער בין מקס לקת'רין על קיידן, שיודע את כל הסודות האפלים של מקס, והוא מסוגל להפיל את האימפריה אם יחליט לחשוף אותם.

הדרמה הסופר-מיוחדת הזאת עולה אצלנו ב-29.5 בחבילת הסדרות.

אם אב בן

אם אב בן

עוד סדרות ועונות שעולות אצלנו החודש:

בועטות – סדרה חדשה

צ'רנוביל – סדרה חדשה

ג'נטלמן ג'ק – סדרה חדשה

ללא מילים – עונה 3

גברת וילסון – מיני-סדרה חדשה

החברה הגאונה

זוג פלוס סלב – סדרה חדשה

בוגרת-כזה – עונה 2

אחותי בהפרעה – סדרה חדשה

החברה הגאונה

החברה הגאונה

בוכים כי יסתיימו החודש לגמרי

  • המפץ הגדול – מסתיימת אחרי 12 עונות, בעקבות הודעת הפרישה של ג'ים פארסונס (שלדון) מהסדרה. מצפים לפרק פרידה קורע מצחוק ומעצב ב-25.5.
  • משחקי הכס – איך תסתיים הטרפת הזו אחרי הקרב המדהים על ווינטרפל ואחרי שהמתים מתו? (אכן, משפט מוזר, אבל הכל הגיוני במשחקי הכס).
    פרק הסיום עולה ל-VOD ב-20.5 בשעה 5:30 בבוקר. בלי ספוילרים!
המפץ הגדול - סיום הסדרה

המפץ הגדול – סיום הסדרה