הסדרות של חודש מרץ

החודש אנחנו מתמקדים ב-3 סדרות חזקות במיוחד, וב-3 דוקואים חדשים, מיוחדים, מדוברים ולא פשוטים.   מיליארדים – עונה  4 בובי וצ'אק חוזרים לעונה רביעית מפתיעה ממש! נשתדל לא לעשות לכם ספוילרים, אבל רק נכתוב שבעונה הזאת שני הטייקונים ייאלצו לשים את היריבות-רבת-הממון שלהם בצד לרגע, כדי להתאחד נגד כמה אויבים משותפים – חדשים וישנים. תתכוננו…

החודש אנחנו מתמקדים ב-3 סדרות חזקות במיוחד, וב-3 דוקואים חדשים, מיוחדים, מדוברים ולא פשוטים.

 

מיליארדים – עונה  4

בובי וצ'אק חוזרים לעונה רביעית מפתיעה ממש! נשתדל לא לעשות לכם ספוילרים, אבל רק נכתוב שבעונה הזאת שני הטייקונים ייאלצו לשים את היריבות-רבת-הממון שלהם בצד לרגע, כדי להתאחד נגד כמה אויבים משותפים – חדשים וישנים. תתכוננו למלחמה!

אז תפתחו את הארנקים ותזמינו את חבילת הסדרות שלנו ב-18.3!

מיליארדים עונה 4 | © 2019 Showtime Networks Inc.

מיליארדים עונה 4 | © 2019 Showtime Networks Inc.

צרות טובות – סדרה חדשה

הספין אוף של 'משפחת פוסטר' (שגם משודרת אצלנו, אגב) מלווה את החיים של קאלי ומריאנה בחיים החדשים שלהן ב-L.A במתחם מגורים משותף, עם החברים והחברות החדשים שבחרו לעצמן.

הסדרה כבר חודשה לעונה שנייה. עד אז, העונה הראשונה מתחילה ב-3.3 בחבילת הסדרות של STINGTV.

צרות טובות | © Freeform

צרות טובות | © Freeform

ג'יין הבתולה – עונה 5 ואחרונה

רגע! מייקל באמת חי?! לא עבדו עלינו בסוף העונה הקודמת??

תנו לג'יין רגע להתעורר מההתעלפות שלה, ותדעו בדיוק מה קרה למייקל. עוד משהו שנגלה בעונה הזאת: מי מאחורי הקול של המספר בסדרה.

בקיצור, עונה אחרונה ומלאה במידע עולה אצלנו ל-VOD של הסדרות ב-28.3.

ג'יין הבתולה עונה 5 | © 2019 The CW Network, LLC

ג'יין הבתולה עונה 5 | © 2019 The CW Network, LLC

טרנסקידס – דוקו

סדרת דוקו חדשה ואמיצה במיוחד, שכנראה ולא הייתה עולה לאוויר בשום צורה בישראל של לפני עשור.

עופרי, לירון, נעם ורומי הם ילדים שנולדו למגדר הלא נכון והם נמצאים בתהליכים של שינוי מגדר:

עופרי נולד כבת, אבל תמיד ידע שהוא בעצם בן. מה שפעם היו מגדירים כ"תום בוי". הוא מתכונן לקראת ניתוח לכריתת השדיים ו לקראת שירות צבאי קרבי.

לירון הוא הנער הטרנסג'נדר הצעיר ביותר בישראל שעובר שאיבת ביציות.

נעם נולד למשפחה דתית. בגיל 14 החליט לגלות להורים שלו שהוא בן בגוף של בת ומאז הוא מתחיל את המסע שלו לשינוי – במסגרת של חברה שנראה שאין בה מקום לשינוי כזה.

רומי נולדה כבן ונשלחה ללמוד בבית ספר דתי, כדי ששם יוציאו לה את ה"ג'וק" הנשי מהראש. היום היא מתחילה את דרכה בעולם הדוגמנות והריאליטי, היא הנערה הראשונה בישראל שמקבלת חוסמי הורמונים מתחת לגיל 14, ומתמודדת גם עם הסירוב של אביה לפגוש אותה מאז שהפכה לבת.

הסדרה תתחיל אצלנו בערוץ יס דוקו וב-VOD של הסדרות ב-13.3

טרנסקידס

טרנסקידס

לעזוב את נוורלנד – דוקו

מייקל ג'קסון, מלך הפופ, "מככב" כבר מאז הניינטיז במשפטים ובהאשמות בפדופיליה. בכל פעם מחדש הצליח ג'קסון להתחמק מהרשעות ונמצא חף מפשע. ובכל פעם היו כאלה שהאשימו את הילדים ומשפחותיהם בחמדנות, ומצד שני היו את אלה שהאשימו את ג'קסון בכך ששיחד את הילדים ואת המשפחות כדי שיבטלו את ההאשמות נגדו.

עכשיו, עשור אחרי המוות הפתאומי של מלך הפופ, שני גברים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם החליטו לחשוף איך ג'קסון התעלל בהם מינית בהזדמנויות שונות כשהיו ילדים. הם מספרים איך הוא הפעיל עליהם מניפולציות כדי שלא יספרו להורים את מה שקורה, ואיך הסתיר את ההתעללויות במסווה של ידידות תמימה וכ"הזדמנות" של אותם ילדים להיות חלק מהעולם המיוחד שלו.

אז יכול להיות שעכשיו, אחרי שמת, הרבה יותר "נוח" לחשוף את הדברים שלא נחשפו כשהיה בחיים בגלל סיבות כאלה ואחרות. ועדיין, מדובר בסיפורים קשים מאוד שצריכים להתגלות.

שני החלקים ישודרו ביס דוקו ויעלו ל-VOD של חבילת הסדרות שלנו ב-8.3.

לעזוב את נוורלנד

לעזוב את נוורלנד

 

לשרוד את אר. קלי – סדרת דוקו

זוכה 3 פרסי גראמי, הזמר והמפיק רוברט (R) קלי, היה מקושר במשך עשורים לכל מיני פרשיות מיניות מפוקפקות שונות ומשונות. הדוקו המדובר הזה חושף ב-6 פרקים כל אחת מהפרשיות; מפדופיליה והחזקת חומרי פורנוגרפיית ילדים ועד לגל המחאה האחרון של הורים אמריקאיים, שטוענים שהוא מחזיק בכוח את בנותיהם הקטינות בתנאים מחפירים במסגרת של כת מין.

סדרת הדוקו הזאת, שיצאה בינואר השנה, מביאה עדויות מצמררות חדשות של עשרות נשים ומשפחותיהן. הסדרה גרמה להרבה אמנים לצאת בפומבי נגד קלי ועוררה את גל המחאה #muteRKelly, שנועד להסיר את המוסיקה שלו מאתרי המוסיקה ומהסושיאל מדיה.

מה-3.3 בערוץ יס דוקו וב- VOD של חבילת הסדרות של סטינג.

לשרוד את אר. קלי

לשרוד את אר. קלי