כל מה שצריך לדעת על חבילות הטלוויזיה של STINGTV

איך בנויות חבילות הטלוויזיה של STINGTV ולמה הן מאפשרות לכל אחד להרכיב את חבילת הטלוויזיה שמתאימה לו? מודל החבילות הגיע מתוך תובנה שאין כזה דבר חבילת טלוויזיה שמתאימה לכולם. הרגלי הצפייה משתנים מאדם לאדם או ממשפחה למשפחה. בעוד שיש משפחות שצופות בעיקר בסדרות וסרטים, יש משפחות אחרות שהרגלי הצפייה שלהם מסתכמים בערוצים ישראלים ובתכנים לילדים…

איך בנויות חבילות הטלוויזיה של STINGTV ולמה הן מאפשרות לכל אחד להרכיב את חבילת הטלוויזיה שמתאימה לו?

מודל החבילות הגיע מתוך תובנה שאין כזה דבר חבילת טלוויזיה שמתאימה לכולם. הרגלי הצפייה משתנים מאדם לאדם או ממשפחה למשפחה.

בעוד שיש משפחות שצופות בעיקר בסדרות וסרטים, יש משפחות אחרות שהרגלי הצפייה שלהם מסתכמים בערוצים ישראלים ובתכנים לילדים אבל מרבית המשפחות אוהבות לצפות במגוון ערוצים ותכנים ובמיוחד בשביל משפחות כאלה יצרנו את החבילה המשפחתית שנרחיב עליה בהמשך.

חבילות הטלוויזיה מחולקות לפי עולמות תוכן, כל חבילה מכילה מגוון ערוצים מאותו עולם, ספריית VOD של אותו עולם ואת הערוצים הישראלים.
לדוגמא, חבילת הסדרות מכילה את כל ערוצי הסדרות, הערוצים הישראלים וספריית VOD עם מאות סדרות ועונות, חבילת הילדים מכילה את כל ערוצי הילדים, ספריית VOD עם תכני ילדים מדובבים, קלטות ילדים ועוד מגוון תכנים לילדים וכמובן גם את הערוצים ישראלים.
אז זה לא ממש משנה באיזה תכנים אתם אוהבים לצפות, ב- STINGTV תוכלו להרכיב לעצמכם את חבילת הטלוויזיה שהכי מתאימה לכם.

לכל חבילות הטלוויזיה

 

 

טלוויזיה זה כבר מזמן לא רק זיפזופ בין ערוצים

בסטינג טי וי תמצאו בנוסף לתוכן מצוין, מספר שירותים מתקדמים שישפרו ויעשירו את חווית הצפייה שלכם.

CatchUp (השבוע שהיה) – מאפשר לצפות בכל התכנים ששודרו בשבוע האחרון במגוון ערוצים. פספסתם תכנית ששודרה אתמול? לא נורא! פשוט נכנסים "לשבוע שהיה" ואפשר לצפות בתכנית מההתחלה.

StartOver – הדלקתם את הטלוויזיה והתכנית שאתם רוצים לצפות בה כבר התחילה? אפשר להפעיל אותה מההתחלה.

הקלטות בענן – בסטינג טי וי ההקלטות שלכם נשמרות בענן כך שלא משנה באיזה מכשיר בצעתם את ההקלטה, תוכלו לצפות בכל ההקלטות שלכם מכל המכשירים המחוברים לשירות, גם בסמארטפון או בטאבלט.

צפיית בינג' – מכירים את זה שסיימתם לצפות בפרק ואתם לגמרי מכורבלים מתחת לשמיכה ועכשיו צריך לחזור לתפריט ולבחור את הפרק הבא? אז תשכחו מזה! ב- STINGTV לחיצת כפתור אחת ואתם ממשיכים בבינג'.

אפליקציות נוספות – YouTube, Spotify, משחקים ועוד אלפי אפליקציות המותאמות במיוחד לשימוש במסך הטלוויזיה מחכות לכם בחנות האפליקציות של Google.

 

הסטרימר הראשון ללא עלות

בלי התחייבויות ובלי אותיות קטנות, חופש הבחירה הוא ערך עליון בסטינג טי וי ולכן, הסטרימר הראשון ניתן בשכירות ללא עלות ועבור כל סטרימר נוסף ישנה עלות שכירות חודשית של ₪19.
הסטרימר שלנו, ה- STINGTV Box, מריץ את מערכת ההפעלה Android TV של Google ובעצם הופך כל טלוויזיה שמחברים אותו אליה לטלוויזיה חכמה עם אפליקציות כמו YouTube, Spotify, משחקים ועוד.
הסטרימר מגיע עם שלט מתקדם שמתקשר עם הסטרימר בטכנולוגיית בלוטות' כך שלא נדרש קשר עין ישיר בין השלט לסטרימר. מה שאומר שאפשר לשים את הסטרימר בארון או להעביר ערוצים כשהשלט אתכם מתחת לשמיכה.

 

כמה קל ככה פשוט

בSTINGTV לא ממתינים לטכנאים או למוקדי שירות לקוחות.
פשוט נכנסים לאתר, נרשמים תוך מספר דקות והסטרימר מגיע אליכם הביתה בשליחות חינם, בדרך כלל תוך 24 שעות.
מחברים את הסטרימר לטלוויזיה בכבל HDMI שכלול בערכה, את החיבור לאינטרנט עושים באמצעות כבל רשת או ב- WiFi, מחברים לחשמל וזהו, ההתקנה הסתיימה ואפשר להתחיל לצפות.
בכל זמן אפשר להיכנס לאתר ולהוסיף או להסיר חבילות תוכן מהחשבון שלכם, לפתור תקלות במידה ונתקלתם בכאלה, ואפילו לשוחח עם נציג בצ'אט.

 

החבילה המשפחתית

החבילה המשפחתית היא הפתרון המושלם עבור משפחות.
מחיר החבילה הינו ₪99 והיא כוללת את כל ערוצי הסדרות, ערוצי הסרטים,ערוצי הילדים,ערוצי המדע והטבע, הערוצים ישראלים ואת ערוצי ספורט 5 HD ו- 5PLUS.
החבילה כוללת גם ספריית VOD המכילה מאות סדרות ועונות, הקטלוג המלא של HBO וסדרות מובילות בשידור מקביל לארה"ב, כ- 1,000 סרטים המתעדכנים מדי יום, ערוצי הילדים, וספריית VOD עשירה לילדים עם קלטות, תכנים מתורגמים ותכנים מדובבים המתאימים לכל גיל, ערוצי המדע והטבע וספריית VOD עם מגוון תכנים מבית National Geographic, Discovery ועוד וכמובן הערוצים הישראלים וספריית VOD עם תכנים מבית רשת, קשת, ערוץ 10 ועוד.

 

רוצים לדעת עוד?

חשבנו על כל השאלות שאולי יש לכם וריכזנו את כל התשובות בעמוד אחד. לשאלות ותשובות