מה משותף ל'על הספקטרום', 'פיטר פן' והאירוויזיון?

אחרי שנרגענו מכמות הזכיות שגרפה 'על הספקטרום' בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה, ואחרי שנמכרה ל'אמאזון', נזכרנו ששאלנו אתכם לא מזמן בפייסבוק את השאלה שבכותרת. רובכם לא ידעתם, אבל כולכם ניסיתם ונתתם תשובות מעולות. הנה כמה מהתיאוריות שלכם, ובסוף בסוף התשובה הנכונה: Ido Shyvits חשב שאנחנו משחקים איתו "Six Degrees of Kevin Bacon" וזאת התיאוריה שלו: "הראל סקעת…

אחרי שנרגענו מכמות הזכיות שגרפה 'על הספקטרום' בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה, ואחרי שנמכרה ל'אמאזון', נזכרנו ששאלנו אתכם לא מזמן בפייסבוק את השאלה שבכותרת. רובכם לא ידעתם, אבל כולכם ניסיתם ונתתם תשובות מעולות. הנה כמה מהתיאוריות שלכם, ובסוף בסוף התשובה הנכונה:


Ido Shyvits
חשב שאנחנו משחקים איתו "Six Degrees of Kevin Bacon" וזאת התיאוריה שלו:
"הראל סקעת שיחק את פיטר פן ב-״לא יאומן כי פסטיגל״ ב-2004 (למיטב זכרוני הפסטיגל האחד לפני האחרון שנתמך על ידי יס – היה ערוץ הפסטיגל וכל זה…) עם השיר המוכר ״לעוף״. בכל מקרה, השתתף הראל סקעת בקדם *אירוויזיון* ב-2005 עם אפרת כהן ששיחקה ב-״דקות של תהילה״ ב-2001 יחד עם ליאון רוזנברג ששיחק ב-״סרט אפס״ ב-2015 עם ניב מג׳ר שמשחק ב-״על הספקטרום״. ואם הקשר לאירוויזיון לא מספיק טוב, אפשר תמיד להוסיף ש-*דנה* אידיסיס היא היוצרת של ״על הספקטרום״, ויש לנו גם *דנה* זוכת אירוויזיון ?"

Shai Rozen כתב לנו בפשטות שהם "כולם חיים בארץ לעולם לא". גם מיכל שפרוט כתבה ש"שלושתם זקוקים לעבור מהשמש לצל בארץ לעולם לא".
תשובה ממש טובה, אבל לא קשורה לאירוויזיון.

על הספקטרום

על הספקטרום

Gonen Bassi שבר אותנו עם המסקנה שלו:
"הצל! פיטר פן רודף אחרי הצל של עצמו. רון רון לא יוצא מהבית ב-על הספקטרום כי הוא מפחד מהצל של עצמו. ויואב אליאסי יצא נגד האירוויזיון כי הם חבורה של אנטישמים."

Saar Shokhat ניסה את מזלו וכתב: "זכינו בארוויזיון למרות שאנחנו על הספקטרום עפים על עצמנו".

Einav Tzadka צדקה כשכתבה "אבא! לזוהר אין אבא, להקת אבבא וגם פיטר יתום מ… אבא!", אבל זאת לא הייתה התשובה שחיפשנו.

נעמי לבוב - על הספקטרום

נעמי לבוב – על הספקטרום

ניסו להתחנף:

– Gonen Bassi שכתב "את שלושתם אפשר לראות ב-VOD של StingTV"
– אריק אלמוזלינו שהגדיל לכתוב "שלושתם מנויים של STINGTV" (האירוויזיון מנוי שלנו? מה…?)
– Ido Shyvits ששוב טרח וענה בפירוט: "אממ הם מרכיבים את החבילה המשפחתית? סרטים (פיטר פן) + סדרות (על הספקטרום) + תוכן ישראלי חופשי (כאן 11, אירוויזיון)"

 

רק גולש אחד הצליח לפענח, Dori Harlev האלוף. אז מה התשובה?!

רותי הולצמן!

רותי שיחקה את נאווה, השכנה מלמעלה שמתיידדת עם רון. רותי גם דיבבה את הקול של פיטר פן בסדרה המצוירת, ששודרה בארץ בניינטיז – וגם שרה את שיר הפתיחה והסיום של הסדרה.
בשנת 1976, רותי ייצגה את ישראל באירוויזיון כחלק מההרכב האגדי 'שוקולד מנטה מסטיק'.

אז הנה לכם הקשר המלא.

רותי הולצמן - על הספקטרום

רותי הולצמן – על הספקטרום

והנה התחרות המלאה בפייסבוק שלנו

ניב מג'ר ורותי הולצמן - על הספקטרום

ניב מג'ר ורותי הולצמן – על הספקטרום