8 שאלות שמפריעות לנו לישון ואנחנו חייבים לקבל תשובות בעונה הקרובה של האנטומיה של גריי

עם כל כך הרבה קצוות שנשארו פתוחים בפרק הסיום של העונה ה-15, מפתיע שבמקום כבשים אנחנו סופרים סטטוסקופים כדי להירדם כל לילה? צמצמנו את כל מה שדחוף לנו לדעת ל-8 שאלות בולטות במיוחד, עכשיו רק נשאר שתגיע כבר העונה הבאה של האנטומיה ותעשה קצת סדר בעניינים: 1. יכול להיות שמרדית', ריצ'ארד ואלכס יצטרכו לחפש לעצמם…

עם כל כך הרבה קצוות שנשארו פתוחים בפרק הסיום של העונה ה-15, מפתיע שבמקום כבשים אנחנו סופרים סטטוסקופים כדי להירדם כל לילה? צמצמנו את כל מה שדחוף לנו לדעת ל-8 שאלות בולטות במיוחד, עכשיו רק נשאר שתגיע כבר העונה הבאה של האנטומיה ותעשה קצת סדר בעניינים:

1. יכול להיות שמרדית', ריצ'ארד ואלכס יצטרכו לחפש לעצמם משרות בבית חולים אחר?

אחרי שמרדית' מספרת לד"ר ביילי שהיא זאת שהייתה חתומה על מסמכי הביטוח המזויפים, וריצ'ארד ואלכס מודים שהם ידעו מזה, כל השלושה מפוטרים. ד"ר ביילי אמנם אומרת שהיא שונאת את זה שזה צריך להסתיים ככה, אבל היי, אנחנו שונאים את זה הרבה יותר.

מרדית', אלכס וריצ'רד | האנטומיה של גריי

מרדית', אלכס וריצ'רד | האנטומיה של גריי

2. האם מרדית' תצטרך למצוא אהבה חדשה אחרי שדה לוקה נעצר?

אין כמו גבר שמפתיע אותך עם בקבוק שמפניה על הגג, ואחר כך גם לוקח על עצמו את הונאת הביטוח שביצעת. אישית, התאהבנו בדה לוקה הרבה לפני פרק הסיום, אבל אחרי שהוא עשה צעד אמיץ ובחר להסגיר את עצמו למשטרה כדי להגן על מרדית', כבר נשבינו לגמרי. השאלה היא אם יש מצב שהמעצר הוא דווקא אקורד הסיום של סיפור האהבה הזה, מה שאומר שמרדית' בעצמם מאבדת מקום עבודה ובן זוג בו זמנית? אאוץ'.

 

3. או שאולי בכלל נראה אותה בסרבל כתום?

מצד שני, אולי דווקא דה לוקה הוא זה שימצא את עצמו פותח טינדר בעונה הקרובה, בזמן שמרדית' תצטרך להתרגל למדי כלא במקומו? כשהיא מגיעה לבקר אותו בפרק הסיום של העונה הקודמת, היא מביעה כוונה לספר לשוטרים את האמת ולמנוע ממנו את המשך המעצר. למרבה הצער, נצטרך לחכות כדי לגלות אם היא באמת עשתה את זה.

4. מה הולך לקרות עם ג'ו?

בעונה הקודמת ג'ו נלחמה בדיכאון שהיא סובלת ממנו, אבל למרות שד"ר ביילי הבטיחה שלאלכס שהיא תהיה בסדר אחרי טיפול, זה כמובן לא משהו שמגיע עם לוח זמנים מסודר. אז האם נראה אותה חוזרת לעבודה בעונה הקרובה, או שאולי היא תצא לחופשה ארוכה יותר?

5. ואיך הולכים להיראות הנישואים של ג'ו ואלכס?

אחרי שג'ו תדאג לכל מה שקורה בחיים האישיים שלה, צריך גם לדבר רגע על מה שקורה איתה ועם אלכס. פייר, בא לנו להיות אופטימיים לפחות לגבי זוג אחד בסדרה, אבל שני אלה לגמרי צריכים לסדר את העניינים ביניהם.

6. לאן נעלם ג'קסון?

ויש גם את ג'קסון ומגי. בפרק האחרון ג'קסון יצא מהרכב שלו אחרי יום קשה שכלל ריבים עם מגי, אבל נעלם בערפל ולא חזר אל מגי המבוהלת שצעקה את שמו. לא רוצים לצאת הפולניה של בית החולים, אבל אנחנו די דואגים לו וזה עושה קמטים.

7. רגע, יש מצב שמגי לא תחכה לו בכלל?

זה נכון שמשברים תחת ערפל פותרים הרבה בעיות, אבל בהינתן וג'קסון יחזור אלינו בריא ושלם (טפו-טפו) מי אומר שמגי בכלל תרצה להיות איתו? צריך להודות שכל טיול הקמפינג שלהם לא הלך מי יודע מה עוד לפני ההיעלמות שלו, והיא אפילו אמרה שהיא לא חושבת שהוא מחבב אותה באמת. יש מצב שאנחנו מייחלים לסוף טוב שלא יגיע?

8. האם ד"ר קוראסיק זכר לשמור את הקבלה על העריסה שהוא מרכיב כל כך יפה?

בזמן שטדי ואואן מחליפים סופסוף וידויי אהבה בחדר הלידה, קוראסיק נשכח אי שם מאחור כשהוא מרכיב עריסת תינוקות. יש מצב שהוא היה צריך לשמור על הקבלה מחנות הרהיטים למשך קצת יותר זמן, או שאולי ליחסים שלו עם טדי עדיין יש סיכוי?

 

וזה עוד לפני שדיברנו על ניקו שעוד מתאושש מהתקרית המצערת עם המטופל שלו ועל הקשר שהוא מנהל עם שמיט, וכמובן גם על מה שקורה בין אמיליה ללינק. בקיצור, מזל שעונה 16 כבר ממש מעבר לפינה, כי עם כל המתח הזה אנחנו לגמרי צריכים שמישהו יוריד לנו דחוף את הדופק.

מוכנים? העונה החדשה תגיע לסדר לנו את פרפורי הלב ב-30.9