מה חשבתי על הסיום של משחקי הכס?

סיום העונה של משחקי הכס הותיר אותי פעורת פה ומקור. מה קרה שם בסוף העונה השמינית?! ??? כל כך הרבה קולות תמיהה נפלטו משפתיי בעודי יושבת מול הטלוויזיה. לא זכור לי מצב כזה, בו פשוט לא הצלחתי להבין את המניעים וההחלטות שדמויות מקבלות בסדרה או בסרט. למה ג'יימי נאבק כל הדרך ובסוף חוזר אל סרסי?! כנראה שהאהבה…

סיום העונה של משחקי הכס הותיר אותי פעורת פה ומקור. מה קרה שם בסוף העונה השמינית?! ???

כל כך הרבה קולות תמיהה נפלטו משפתיי בעודי יושבת מול הטלוויזיה. לא זכור לי מצב כזה, בו פשוט לא הצלחתי להבין את המניעים וההחלטות שדמויות מקבלות בסדרה או בסרט.

אני - אחרי הפרק האחרון

אני – אחרי הפרק האחרון

למה ג'יימי נאבק כל הדרך ובסוף חוזר אל סרסי?! כנראה שהאהבה באמת עיוורת ואז אין בכלל סיבה לחפש שם היגיון.

לא מבינה את אריה, שצועדת מרחקים עצומים עם "הכלב" כדי להרוג את סרסי ומוותרת בעקבות משפט בסגנון: "אני לא רוצה שתמותי, תשאירי לי את משימת הרצח ולכי מפה". הרי מהרגע שהיא נגמלה מחיתולי בד היא רק רוצה להרוג אותה. אני גם לא מבינה את פשר הסוס הלבן שצץ לו מבין ההריסות, ואת המבט המאוהב של אריה.

אריה סטארק וסנדור קלגיין - סוג של סיפור אהבה

אריה סטארק וסנדור קלגיין – סוג של סיפור אהבה

מה גרם לחאליסי להפוך למפלצת, אחרי ש-7 עונות היא עוררה כל כך הרבה אהדה ואפילו הערצה? כן, אני יודעת שהרגו לה את "התינוק" וברור שהתגובה המובנת תהיה זעם ורצון לרצוח את סרסי. אך בסופו של דבר היא משמידה עיר מלאה בחפים מפשע, בעודה מתעופפת סביב סרסי ולוקחת את הזמן.

קול התמיהה הכי גדול נפלט כשהחזירו את ג'ון לחומה וכאשר המוח הגדול של כל החבורה הזו, טיריון, הציע את בראן למלוכה – כאן זה כבר היה הסוף! למה אחרי כל מה שהמועצה המסכנה עברה היא מחליטה כמעט פה אחד (כל הכבוד לסנסה על הכוח לעמוד על שלה) שבראן צריך להיות המלך?

בראן סטארק המלך

בראן סטארק המלך

איך אני הייתי מסיימת את משחקי הכס

הייתי מקפיאה את התמונה בה המועצה יושבת על הכיסאות, נכנסת לגרונו של טיריון וקובעת שג'ון צריך להיות המלך, שכך היה צריך להיות. ג'ון סנואו הוא מה שהממלכה הגדולה צריכה: שילוב של כוח, צניעות, אמונה, חמלה ויכולת לאהוב ולהיות חבר אמת. הייתי מתבלת את הסיפור עם כמה בדיחות שנונות על ההיסטוריה המשותפת של טיריון עם ג'ון, טיריון אלוף בזה, וגורמת למועצה להתרגש ולהסכים.

יחד עם זאת, הייתי משאירה את הצפון חופשי, כפי שבאמת היה בסוף, כשסנסה היא השליטה של המקום, היא בהחלט יודעת את העבודה. אם היה לי עוד פרק, הייתי מפגישה אותה עם בחור טוב (או לפחות סביר) לשם שינוי.

סנסה סטארק - מתי תמצאי כבר חתן שהוא לא פסיכופט?

סנסה סטארק – מתי תמצאי כבר חתן שהוא לא פסיכופט?

את אריה הייתי משאירה עם גנדרי וגורמת לו להבין שעדיף לו להישאר איתה כמו שהיא – Not a Lady. על הדרך הייתי גם מציעה לו להציע לה נישואין עם חרב חדשה, כדי להגדיל את סיכוייו לקבל הסכמה. ⚔ לאחר מכן, הייתי שולחת אותם לדרכים.

את בראן הייתי מציבה בחדר גבוה בווינטרפל או בכל מקום אחר, ובונה לו מעלית ענקית שתאפשר לו לעלות למעלה ולצפות על הנוף הנשקף, ללא הצורך לגלגל עיניים.

כן. זה מה שהייתי עושה.

אריה - לא ליידי

אריה – לא ליידי

מקווה שניפגש שוב

משפחת סטארק היא משפחה עוצמתית, כל דמות היא כמו עץ עתיק ונייד, שהצליח לשרוד תלאות שלא יאמנו. לכן, לא משנה מה יקרה בחייהם, הייתי רוצה שהסדרה תסתיים בתחושה שעוד כמה זמן הם יפגשו שוב מתחת לעץ האדום יחד עם Ghost, בת זוגו וגוריהם, רוחות הוריהם והורי הוריהם ו…הבנתם.

בית סטארק - כבר מתגעגעים

בית סטארק – כבר מתגעגעים

[נכתב ע"י רוני ריבלין ❤]

מסכימים עם רוני? לא מסכימים? בואו לפייסבוק שלנו ותגידו לה!

 

© 2019 Home Box Office, Inc.

© 2011 Home Box Office Inc.