5 סדרות דוקו-פשע שישאירו אתכם ערים אחרי שתיכנסו למיטה

אם אתם קוראים את השורות הללו כנראה שחיידק הבלשות זורם לכם בדם. רכזנו לכם 5 סדרות דוקו-פשע משובחות שלא יאפשרו לכם למצמץ. אמא נרצחה לי אין סיפור יותר הזוי ובלתי נתפס מהסיפור של ג'יפסי-רוז. מאז שהייתה תינוקת, אמא של ג'יפסי-רוז התרוצצה איתה בין רופאים ובתי חולים; פיגור שכלי, לוקמיה, בעיות התפתחותיות, יו ניימ איט! נראה…

אם אתם קוראים את השורות הללו כנראה שחיידק הבלשות זורם לכם בדם. רכזנו לכם 5 סדרות דוקו-פשע משובחות שלא יאפשרו לכם למצמץ.

אמא נרצחה לי

אין סיפור יותר הזוי ובלתי נתפס מהסיפור של ג'יפסי-רוז. מאז שהייתה תינוקת, אמא של ג'יפסי-רוז התרוצצה איתה בין רופאים ובתי חולים; פיגור שכלי, לוקמיה, בעיות התפתחותיות, יו ניימ איט! נראה שג'יפסי-רוז, שמרותקת לכיסא גלגלים, סבלה מכל מחלה או בעיה אפשרית. אז איך זה שיום אחד היא קמה מכיסא הגלגלים ורצחה את אמא?
זה, בלי ספק, סיפור שחייבים להכיר כדי להאמין. אנחנו עדיין בשוֹק…

"אמא נרצחה לי"

"אמא נרצחה לי"

מיהו פסיכופת?

הידעתם? לרוצחים סדרתיים יש בדרך כלל אגו מנופח וצורך למלא אותו במעשים גדולים מהחיים – כמו, נניח, רצח…
בדוקו-פשע המצמרר הזה, פסיכופתים יביטו ישר למצלמה ויספרו לכם בדיוק איך הם רצחו. חלקם ממש יתלהבו לעשות את זה ואפילו יודו כי ירצו לעשות את זה שוב…ושוב. מפחדים? גם אנחנו.

"מיהו פסיכופת?", BBC

"מיהו פסיכופת?", BBC

 

רצח באינטרנט

טינדר, גריינדר, ג'י-דייט, לאב מי, אוקי קיופיד ועוד מלא… מי באמת נמצא בצד השני של המסך וכמה הוא קרוב אליך? פשעים הקשורים להיכרויות באינטרנט הוכפלו פי 7(!) בשנתיים האחרונות ויותר מ-400 עבירות דווחו למשטרה בשנה החולפת (רק בארה"ב): תקיפה, אונס, פשעי מין בקטינים ואפילו ניסיון לרצח.
מה שבטוח זה שאנחנו לא בטוחים בשיט. תזכרו את זה בפעם הבאה שתקבעו לבירה עם מישהו מהטינדר

"רצח באינטרנט"

"רצח באינטרנט"

תיק חיי

את הסיפורים בסדרת הדוקו-פשע "תיק חיי" אפילו גדולי התסריטאים לא היו יכולים להמציא. בכל חלק מהסדרה תוכלו להיחשף לסיפורים מחרידים, שכולם קרו ממש פה קרוב – אצלנו בישראל. הפרק הראשון בסדרה, "אבא, איפה אמא וסבתא?"- חושף פרשיית רצח משפחתית מסתורית ומטלטלת משנת 1996, שזכתה לטיפול בלתי פוסק מצד כוחות המודיעין והמשטרה בארץ ובחו"ל. במאית הסדרה היא הדוקואיסטית המצליחה נילי טל ("רצח ללא מניע", "חרוט בגופי" ועוד)

"תיק חיי"

"תיק חיי"

 

ילדים רוצחים

נער בן 16 מאוהיו רוצח את הוריו באמצע הלילה, אחרי שהתמכר למשחקי ווידאו אלימים. נער בן 13 מאלסקה ירה במורה שהעיר לו, אחרי שהרגיש כי מתנכלים לו בבית הספר. בעיירה קטנה, ילד בן 4 נרצח באכזריות ע"י נער בן 13 ללא סיבה הגיונית. האם ילד "טוב ירושלים" יכול גם להיות רוצח אכזרי? סדרה שמביאה סיפורים מזעזעים על נערים שהגיעו למצבים קיצוניים, ועל הוריהם שהופתעו לגלות כמה רחוק הילדים שלהם יכולים ללכת

"ילדים רוצחים"

"ילדים רוצחים"