רוצים להצטרף?

השאירו פרטים ונציגי המכירות שלנו יתקשרו או ישלחו לכם SMS טיק טק!רוצים להצטרף? השאירו פרטים ונציגי STINGTV יתקשרו אליכם

תוכן מבית yes

עשרות ערוצים נבחרים מבית yes, אלפי סרטים, מאות סדרות, קטלוג תוכן עשיר מבית HBO בשידור מקביל לארה"ב, סדרות ישראליות, עולם ילדים עשיר, תכני דוקו, מדע וטבע ועוד!

הרשימה השחורה

הרשימה השחורה

האנטומיה של גריי

האנטומיה של גריי

האחיות המוצלחות שלי

האחיות המוצלחות שלי

אריות הים

אריות הים

החיים עצמם

החיים עצמם

המתמחה

המתמחה

מכת המחץ

מכת המחץ

מזכירת המדינה

מזכירת המדינה

Suits

Suits

הכלה מאיסטנבול

הכלה מאיסטנבול

בלש אמיתי

בלש אמיתי

הוויקינגים

הוויקינגים

לתכנים נוספים

ככה צופים היום בטלוויזיה!

אתם מוזמנים להצטרף לחווית צפייה חדשה בסטרימר שהופך כל טלוויזיה לחכמה עם שירותי תוכן נוספים כמו YouTube, Spotify, משחקים ועוד. הסטרימר הראשון ניתן בשכירות ללא תשלום

להצטרפות למבצע
הצטרפו לחווית הצפייה המתקדמת של STINGTV סטרימר STINGTV Box מבית STINGTV

שאלות ותשובות

בטח! בכל זמן תוכלו להיכנס לאתר ולשנות את חבילות התוכן אליהן אתם מנויים. חיוב בגין חבילות תוכן שהייתם מנויים עליהן למשך תקופה של פחות מחודש יתבצע באופן יחסי אלא אם כן צויין אחרת בתיאור החבילה.
חלילה וחס! אנחנו לא מאמינים שתרצו אבל תוכלו בכל רגע להגיש בקשה לניתוק המנוי דרך האתר. את הסטרימרים תוכלו להחזיר באמצעות שליח שיגיע לאסוף אותם ללא עלות או על-ידי הגעה לאחר מנקודות השירות שלנו.
לאחר שהטבות "חודש ראשון חינם" ו- "חודש שני ושלישי ב- 50% הנחה" מסתיימות תמשיכו להינות מהשירות בתשלום חודשי הנקבע על-פי חבילות התוכן שבחרתם וכמות הסטרימרים שהזמנתם.
ההטבות "חודש נסיון חינם", ו- "חודש שני ושלישי ב-50% הנחה" תקפות על כל חבילות התוכן מלבד חבילות הספורט. במהלך החודש הראשון לא יתבצע חיוב בגין שכירות סטרימרים. הטבת "חודש שני ושלישי ב-50%" אינה חלה על תשלומים בגין שכירות סטרימרים.
איך אפשר בלי? הערוצים הישראלים כלולים ללא תוספת תשלום בכל חבילות הטלוויזיה שלנו!
הסטרימר הראשון ניתן בשכירות ללא עלות דמי שכירות! עבור הסטרימר השני, עלות השכירות החודשית תהיה ₪19 ועבור הסטרימר השלישי ₪19 ש''ח נוספים. רק מזכירים, במסגרת "חודש נסיון חינם" לא משלמים בגין השכירות.
במידה ויש ברשותכם סטרימר Android TV אשר מוכר ע''י Google כמכשיר תומך Android TV תוכלו להתקין בו את אפליקציית STINGTV. ניתן גם לשכור מאיתנו סטרימרים, הסטרימר הראשון ניתן ללא תוספת תשלום ועבור כל סטרימר נוסף ₪19 לחודש. ניתן לשכור עד 3 סטרימרים וניתן לצפות במקביל ב-3 סטרימרים בסה"כ (גם אם הסטרימרים לא הושכרו מאיתנו). לדוגמא, ניתן לצפות במקביל בסטרימר אחד שאינו הושכר מאיתנו ובעוד 2 סטרימרים מושכרים. לרשימת המכשירים התומכים ›
רוצה שנחזור אליך? קליק כאן